Главная » Видео » Семинары

Часть 2. Семинар для учителей Воскресных школ.

00:34:44
Просмотры: 61 Добавил: Sergej Sergej 
Описание материала:

Как обучать детей чтобы каждый смог понять. Часть 2

seminaras tarnaujantiems vaikams

"Kaip mokyti vaikus, kad kiekvienas suprastų"

· Evangelijos skelbimas vaikams ir jų mokymas

· Vaizdinės priemonės

· Vaikai ir skirtingos jų problemosSeminarą ves Kirsi LaPorte-Hekkala iš Suomijos. Kirsi užaugo tikinčių tėvų šeimoje ir savo gyvenimą Viešpačiui pašventė būdama aštuonerių metų. Jos mama, Saara Kuusela, buvo vaikų sekmadieninės mokyklos mokytoja. Tad Kirsi nuo vaikystės buvo įsitraukusi į tarnavimą vaikams. Vėliau kartu su mama keliavo po buvusią Tarybų Sąjungą mokindamos vaikų sekmadieninės mokyklos mokytojus. Kirsi atsakomybė buvo paruošti vaizdines priemones.

Kirsi baigė Vaikų evangelizacijos bendrijos (Tarptautinė misijų organizacija, JAV) mokymus „Tarnavimas vaikams“. Jos išsilavinimas – suomių kalbos mokytoja, tačiau dėmesį sutelkė į specialųjį lavinimą – patinka dirbti su vaikais ir suaugusiais turinčiais elgesio ir mokinimosi sutrikimų.

Suomijoje 1995-2004 m. leido žurnalą vaikų sekmadieninės mokyklos mokytojams. Tuo pačiu ruošė įvairią mokymo medžiagą, mokė seminaruose.

Nuo 2008 m. rašo straipsnius panašiame Suomijos Sekmininkų bažnyčios leidžiamame žurnale. Mokė vaikus sekmadieninėje mokykloje ir įvairiuose vaikų klubuose.

Язык: Русский
Длительность материала: 00:34:44
Автор: Maldos Namai
Всего комментариев: 0
Войдите:
avatar